تعویض بازی

تعویض بازی ps4

شرایط تعویض یا فروش بازی خود به مکس گیم

در کوتاه ترین زمان شما عزیزان میتوانید با ارسال نام بازی خود به تلگرام یا چت آنلاین وبسایت یا پیامک به شماره تماس درج شده در قسمت تماس با ما از قیمت بازی های فروشی خود اطلاع کسب نمایید.

بازی هایی قابل قبول هستند که دیسک آنها کاملا سالم و بدون خط و خش ، لب پریدگی و ریختگی عکس روی دیسک و همچنین قاب و کاور بازی در شرایط کاملا سالم و مطلوب ( بدون شکستگی و …. ) باشند.

ویژه شهرهای دیگر و حومه تهران :

عزیزانی که در شهرهای دیگر به غیر از تهران سکونت دارند میتوانند بازی مد نظر خود را در ابتدا از سایت خریداری نمایند و بازی فروشی خود را به آدرس فروشگاه مکس گیم ارسال کنند. آدرس و کد پستی فروشکاه را میتوانید از طریق شماره تماس درج شده در بخش تماس با ما سایت و یا قسمت چت سایت از ادمین دریافت نمایید.
کارشناسان فروش ما به محض اینکه بازی به فروشگاه برسد وجه آن را به حساب و یا کارت شما واریز میکنند.

ویژه شهر تهران :

در صورت تمایل به تعویض یا فروش بازی خود دو راه وجود دارد :

1- با شماره تماس فروشگاه یا موبایل پشتیبانی تماس حاصل نمایید ( 09191239560 و 02144265099 ) و از ما درخواست (پیک تعویض درب منزل) داشته باشید تیم مکس گیم پیک به همراه بازی درخواستی را درب منزل شما ارسال نموده و همانجا با شما تعویض را انجام میدهند و ﻣﺎﺑﻪﺍﻟﺘﻔﺎﻭﺕ را با شما حساب میکنند هزینه پیک های رفت و برگشت تعویضی در اکثر نقاط تهران بین 15000ت الی 30000ت میباشند
همچنین اگر تمایل به تعویض نداشته باشید بازی های شما را درب منزل از شما میخرند و هزینه را همانجا به حساب شما واریز میکنند.

2- با نصب نرم افزار الوپیک یا اسنپ می توانید بازی خود را توسط پیک خود به فروشگاه ما ارسال نموده و فروشگاه ما پس از چک نمودن دیسک نسبت به خرید بازی شما اقدام مینماید و وجه مورد توافق را تحویل همان پیک ارسال شده یا از طریق کارت ب کارت برای شما تسویه مینماید .