فروش بازی به ما

تعویض بازی ps4

در کوتاه ترین زمان شما عزیزان میتوانید با ارسال نام بازی خود به تلگرام یا واتس اپ به شماره تماس درج شده در قسمت تماس با ما از قیمت بازی های فروشی خود اطلاع کسب نمایید.

بازی هایی قابل قبول هستند که دیسک آنها کاملا سالم و بدون خط و خش ، لب پریدگی و ریختگی عکس روی دیسک و همچنین قاب و کاور بازی در شرایط کاملا سالم و مطلوب ( بدون شکستگی و …. ) باشند.ویژه شهر تهران :

در صورت تمایل به فروش بازی خود به ما :
با شماره تماس فروشگاه یا موبایل پشتیبانی تماس حاصل نمایید ( 09191239560 و 02144265099 ) و از ما استعلام قیمت داشته باشید تیم مکس گیم سعی بر این دارد که عنوان های کارکرده شما را به قیمت توافقی بردارد بازی فروشی خود را با هماهنگی قبلی به آدرس فروشگاه مکس گیم ارسال نمایید
کارشناسان فروش ما به محض اینکه بازی به فروشگاه برسد بعد از چک کردن دیسک وجه آن را به حساب و یا کارت شما واریز میکنند.
اگر قصد فروش بازی خود به صورت حضوری و دریافت وجه آن را دارید پس از استعلام قیمت آن از ما به فروشگاه حضوری مکس گیم مراجعه داشته باشید

ویژه شهرهای دیگر و حومه تهران :

عزیزانی که در شهرهای دیگر به غیر از تهران سکونت دارند میتوانند بازی مد نظر خود را در ابتدا از سایت خریداری نمایند و بازی فروشی خود را به آدرس فروشگاه مکس گیم ارسال کنند. آدرس و کد پستی فروشکاه را میتوانید از طریق شماره تماس درج شده در بخش تماس با ما سایت و یا قسمت چت سایت از ادمین دریافت نمایید.
کارشناسان فروش ما به محض اینکه بازی به فروشگاه برسد وجه آن را به حساب و یا کارت شما واریز میکنند.